نوروز در بامیان بودم جای شما خالی

علی پیام/ نوروز ١٣٨٩ را در بامیان ... بقیه مطلب در صفحه ٩٣این وبلاگ مطالعه فرمائید.

/ 6 نظر / 5 بازدید
بامیان

عکسها کو؟ لطفا عکس هم بگذارید.

باقر توکلی

سلام استاد ! بله واقعا شادی حق مسلم این مردم است ، نمیدانم وقتی میبینم که این مردم با همان چهره های بومی گاهی هم کمی تغییر کرده به سوی شهری شدن ، ولی باز هم ته دلم اشک میگیرد از فرط شوق ، خوشحال میشوم از صمیم قلب ، این مردم را دوست دارم ، تعلق خاطر عجیبی به این مردم احساس میکنم که در 20 اول زندگی ام کمتر احساس میشد !

شفیق نامدار

سلام بزرگوار،شمارا به خواندن«پراودا» دعوت می کنم. شاد باش و دیرزی

دانش

آقای پیام سلام. حقا که همینطور است. بامیان هیجگاهی مورد توجه قرار نمیگیرد حالا چه رسانه ملی و یا هم بین المللی باشد. وقت اهل بیت پروای بیت را نداشته باشد، همسایه چرا خودش را به درد سر گرفتار کند. بامیان و یا هزاره جات امروز فراموش نشده بلکه از سالهای زیادی، حتی همین زمان بقول دوستان دیموکراسی نیز فراموش شده. جناب معاون صاحب دوم از آدرس بامیان و هزاره جات آب نوش جان میفرمایند ولی در عوض چه؟ سخت سر گرم زر اندوزی است برای نجیب زادگان شان. وقت ایشان نمک حرامی کند، از دیگران توقع نباید داشت.

محمد هدایت

سلام جیگر، سال نو مبارک! خوش به حالت که سال نوره در محضر صلصال بودی و من هم دلم تنگ شده برای بامیان و هوای سردش. یک زمستان در یکاولنگ بودم که از ان خاطره ها دارم و پنج سال قبل نیز در بامیان بودم و بازهم خاطره ها. امید که سرشار از خوشی و امید باشی. به امید دیدار

حسن

وبلاگ زیبایی داری منم تو وبلاگت منتظر حضورت هستم[گل]